29 Nisan 2017 Cumartesi

Türksat 4A 38 Kent TV Frekansı Bilgileri

Kayseri'nin yerel ölçekte yayınları ile büyük bir ilgi gören 38 Kent TV frekansı bilgilerini bu içeriğimizde sizlerle paylaşacağız. Yayın hayatına Kayseri'de başlayan 38 Kent TV, aynı zamanda Türksat 4A uydusu üzerinden gerçekleştirdiği yayınlarla da, Kayseri'nin sesini başta ülkemiz olmak üzere çok geniş bir coğrafyaya iletiyor. Aşağıda bulunan 38 Kent TV uydu frekans bilgileri tablosu üzerindeki parametre uydu cihazınızın kanal arama alanından girişini gerçekleştirerek kanalın yayınlarını kolaylıkla izleyebilirsiniz. İşte Kayseri ve çevresinin en fazla izlenen TV kanalı 38 Kent TV'nin Türksat 4A uydusundaki kanal frekansı bilgileri.

38 KENT TV FREKANS DEĞERLERİ 

Kanal Adı: 38 Kent TV
Alış Frekansı:12265 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
Daha önceki yıllarda çok düşük imkanlarla kısıtlı bir alana yayın gerçekleştiren bölgesel televizyonlar,daha sonraki yıllarda uydu teknolojisinin gerçekleşmesiyle bu yayınlarını tüm dünyaya iletme şansına sahip oldular. Artık bölgesel TV kanalları bulundukları şehir dışındaki izleyici kitlesinin haricinde şehir dışında yaşayan diğer yurttaşlarına da bu yayınlarını iletebiliyor. Kent 38 TV yayınlarını siz de Türksat 4A uydusu üzerinden izleyebilir, şehrinizin televizyon kanalını nerede olursanız olun kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Kent 38 TV frekansı ile ilgili sorunlarınızı bize aşağıda bulunan yorum yapma alanında sorabilirsiniz. Kent TV 38 uydu frekansı ile ilgili herhangi bir değişiklik ya da güncelleme olması halinde ise bu bilgileri yine bu sayfa üzerinden sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

0 yorum: