21 Nisan 2017 Cuma

Türksat 4A 360 TV Frekansı Bilgileri

Tv frekansı bilgileri ile takipçilerimizin izlemek istedikleri kanalları daha rahat bulmalarını sağlamak amacıyla oluşturduğumuz portalımızda sıradaki kanal 360 TV olacak.

ÖNEMLİ: 360 TV’nin Türksat 4A’daki frekans değerleri 4 Eylül 2017’de değişmiştir. Kanalın güncel frekans bilgileri aşağıdaki gibidir. Ayrıca 360 TV 4 Eylül tarihinde Türksat uydusunda HD olarak da yayına başlamıştır. Kanalın HD frekans bilgileri de aşağıda yer almaktadır. 

İçeriğimiz üzerinden 360 TV HD uydu frekansı bilgilerine ulaşarak, kanalın yayınlarını Türksat 4A üzerinden izleyebilirsiniz.

Yayın hayatına 2002 yılında Sky Türk ismi ile başlayan kanal, 2013 yılından bu yana ise 360 TV ismiyle yayınlarını gerçekleştirmektedir. 360 TV uydu frekansı bilgilerine aşağıdaki tablo üzerinden ulaşabilirsiniz.

360 TV FREKANS DEĞERLERİ

Kanal Adı: 360 TV
Alış Frekansı:12.294 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:12.000
FEC Rate:5/6

360 TV HD FREKANS DEĞERLERİ

Kanal Adı: 360 TV HD
Alış Frekansı:12.310 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:15.000
FEC Rate:3/4

360 TV yayın hayatına her ne kadar haber kanalı olarak başlasa da daha sonraki dönemde magazin,dizi ve eğlence programlarına da yayın planında yer vererek izleyici kitlesini daha artırmaya yönelik adımlar atmıştır.

Özellikle Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin tekrar bölümlerini hafta içi her gün yayınlayan 360 TV önemli bir izlenme oranına ulaşmıştır. 360 kanal frekansı bilgilerini üstteki tabloda sizlerle paylaşmıştık. Türksat 4A üzerinden yayınlarını gerçekleştiren kanal günümüzde hem ülkemizde, hem de dünyada yayınlarını sürdürmektedir.

360 YAYINLARI TÜRKSAT 4A’DA

360 uydu frekansı konusunda yaşayacağınız problemleri bizlere içeriğimizin en alt kısmında bulunan yorum yapma alanında ulaştırabilir veya diğer iste, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Kanal frekansları ile ilgili en fazla karşılaşılan problemlerin başında kanalın sinyal gücünün zayıf olması gelmektedir. Bu sorun ise kanal veya uydu cihazınız ile ilgili değil, daha çok çanak anteninizin açısı ile ilgilidir. Bu nedenle 360 uydu frekansı konusunda sinyal odaklı bir sorun yaşıyorsanız, öncelikle çanak anteninizde açısal bir sorun olmadığından emin olmalısınız. Bu arada çanak antenlerin doğru açıda olmalarının ciddi bir uzmanlık gerektirdiğini de aklınızda çıkarmayın. Yaşadığınız sorunla ilgili ayrıca uydu cihazınızın kullanım kılavuzundan, son çare olarak ise uydu cihazınızın yetkili servisinden yardım talebinde bulunabilirsiniz. 360 TV HD Türksat 4A frekansı ile ilgili tüm değişiklik ve güncelleme gelişmelerini sizlere ulaştırmaya devam edeceğiz. 

4 yorum:

 1. Otomatik gunceleme yapamıyor um nasıl yapabilirm

  YanıtlaSil
 2. Site içi Merkezi anten 360 tv bulamadım izlediğim program var,

  YanıtlaSil
 3. Cokkkkkkkkkkkkkkksagolunsonundabuldum

  YanıtlaSil
 4. 360 kanalı yayında kapandı sonrandan kemal sunal sineması oynuyo eskisigibi değil logoda değişti lütfen yardım edin

  YanıtlaSil