18 Nisan 2017 Salı

Türksat 4A 24 TV Uydu Frekansı Bilgileri

Türkiye’nin önemli haber kanalları arasında yer alan 24 TV HD( Kanal 24 ) uydu frekansı bilgilerine bu içeriğimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ: 24 TV 4 Eylül 2017 tarihinde HD yayına geçmiştir. Kanalın güncel frekans bilgileri aşağıdaki gibidir. 

24 TV frekansı değerleri aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Ülkemizde haber kanallarının popüler bir hale gelmesiyle beraber yayın hayatına başlayan 24 TV’nin hikayesi bir hayli karışık. İlk olarak 2007 yılında dönemin ünlü medya patronu Cem Uzan’ın sahibi olduğu Star TV’nin haber kanalı olarak Star 24 ismiyle yayın hayatına başlayan 24 TV’ye daha sonraki yıllarda Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu tarafından el konulmuş, son olarak ise Ethem Sancak’ın sahibi olduğu Star Medya Grubu bünyesine katılmıştır.

24 TV UYDU FREKANS DEĞERLERİ

Kanal Adı: 24 TV
Alış Frekansı:12.294  MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:12.000
FEC Rate:5/6

24 TV HD UYDU FREKANS DEĞERLERİ

Kanal Adı: 24 TV HD
Alış Frekansı:12.294  MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:12.000
FEC Rate:5/6
24 TV uydu frekans değerleri paylaştığımız tabloda yer almaktadır. TV frekans değerlerini uydu alıcınızın kanal arama alanına girişini gerçekleştirerek 24 TV yayınlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

24 TV yayınlarında canlı bağlantılar, saat başı haber bültenleri, ünlü gazeteciler ve siyasiler eşliğinde gerçekleştirdiği tartışma ve haber belgeseli türündeki yayınları ile önemli oranda izleyici sayısına ulaşmıştır. Kanal sadece haber yayınları ile değil, spor ve belgesel yayınlarıyla da izleyici kitlesine hitap etmektedir.

24 TV YAYINLARI TÜRKSAT 4A’DA

24 TV HD frekansı ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde bu sorununuzu aşağıdaki bulunan yorum yap alanından bize ulaştırabilirsiniz. 24 TV uydu frekansı ile ilgili yaşadığınız tüm problemleri bize bu alanda iletebilir veya diğer istek ve görüşlerinizi sunabilirsiniz. 24 TV uydu frekansı başta olmak üzere uydu frekansları ile ilgili bizlere ulaşan şikayetlerin sonucundaki deneyimlerimiz; özellikle çanak anten sorunlu şikayetlerin oldukça önemli bir pay sahibi olduğunu göstermektedir. Bu nedenle 24 TV frekans sorununuzun çanak anteninizin açısıyla ilgili olmadığından emin olmalısınız. Eğer bu çanak anteninizde bir sorun olmadığını düşünüyorsanız uydu alıcınızın kullanım kılavuzuna başvurabilir, tüm çalışmalarınıza rağmen yine sonuç alamamışsanız cihazınızın yetkili servisinden yardım talebinde bulunabilirsiniz. 24 TV uydu frekansı ile ilgili tüm gelişmeleri sizlere bu başlık üzerinden ulaştırmaya devam edeceğiz. 

0 yorum: