29 Nisan 2017 Cumartesi

Türksat 4A 1 AN TV Frekansı Bilgileri

Türksat 4A uydusu üzerindeki kanal frekanslarına yer verdiğimiz içeriklerimizde sırada 1 AN TV frekansı bilgileri var. Son dönemde yayına başlayan TV kanallarından birisi olan 1 AN TV ülkemizde haber ve spor başta olmak üzere canlı yayın programları ile yayın hayatını sürdüren televizyonlardan birisidir.

1 AN TV yayınlarını ulusal çapta gerçekleştirmektedir. Mehmet Ali Ilıcak'ın sahibi oldu 1 an TV'de haber koordinatörlüğü görevini ise ünlü gazeteci Can Ataklı yürütmektedir. Kanalın tartışma ve siyaset programlarında Cem Küçük ve Nagehan Alçı gibi isimler de yer almaktadır.

1 AN TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: 1 AN TV
Alış Frekansı:11096 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:5/6
Yukarıdaki tablo üzerinde 1 An TV Türksat 4A uydu frekansı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Tablodaki parametreleri uydu cihazınızın ilgili alanlarına girişini gerçekleştirerek yayına ulaşabilir, kanalın yayınlarını kesintisiz olarak takip edebilirsiniz. Aşağıdaki yorum alanından ise bize ulaşabilir, yaşadığımız TV frekansı ile ilgili tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Bu sayfa üzerinden 1 an TV frekansı güncellemeleri ve diğer gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

0 yorum: