18 Mart 2017 Cumartesi

TRT Spor Türksat 4A Uydu Frekansı Bilgileri

Bu içeriğimizi üzerinden TRT Spor Türksat 4A uydu frekansı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Uydu alıcınız üzerinden TRT Spor uydu frekansı bilgilerini girerek Türkiye'nin en iyi spor kanallarının başında gelen TRT Spor'u kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Aşağıdaki tablo üzerinde TRT Spor'un Türksat 4A uydusu ile yayınını gerçekleştirdiği uydu parametreleri bulunmaktadır.

TRT SPOR UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: TRT Spor
Alış Frekansı:11.096 MHz
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:30.000 Ksym/s
FEC Rate:5/6

TRT Spor son dönemde oldukça popüler bir hale gelen spor kanalı furyasının ülkemizdeki en iyi temsilcilerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Sadece futbolu değil günümüzdeki diğer ilgi gören spor dallarına da programları arasında yer veren TRT Spor, ayrıca Süper lig bünyesindeki maçların özetlerine de kaliteli spor isimleriyle birlikte yer vermektedir. Bunun haricinde ülkemizin 2 numaralı futbol ligi olan Birinci Lig maçlarına da yer veren TRT Spor bu konuda büyük bir sorumluluk üstlenerek ülke futbolumuzun gelişmesi adına oldukça özverili bir davranış modeli sergilemiştir.

TRT SPOR YAYINLARINI TÜRKSAT 4A'DAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

TRT Spor yayınlarını Türkiye'nin veya dünyanın neresinde olursanız olun uydu frekansları aracılığıyla televizyonunuz üzerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz. Böylelikle hem lig maçlarını hem de maçların ardından yayınlanmaya başlayan tartışma programlarını takip edebilir, ülkemizdeki spor ile ilgili tüm konulardaki en son gelişmeleri anı anına bulabilirsiniz. TRT Spor Türksat 4A uydu frekansı bilgileri içeriğimizde yer almaktadır. Uydu frekansları ile ilgili herhangi bir güncelleme olması halinde en kısa sürede gerekli değişiklikleri yapıp size en güncel TRT Spor uydu frekansı bilgilerini paylaşmaya devam edeceğiz. Sizde kesintisiz olarak spor ile ilgili tüm gelişmeleri canlı bağlantıları Süper Lig geniş özetlerini, Birinci Lig canlı yayınlarını takip etmek istiyorsanız TRT Spor Türksat 4A uydusu üzerinden izleyebilirsiniz. Gerekli frekans bilgilerini uydu alıcınızın kanal arama fonksiyonları kullanarak girişini gerçekleştirip yayına ulaşabilirsiniz.

TRT Spor uydu frekans bilgileri ile ilgili aklımıza takılan veya sormak istediğiniz soruları aşağıdaki yorum kutucuğu üzerinden bize iletebilir konu ile ilgili her türlü konuda önerilerde veya şikayette bulunabilirsiniz.

0 yorum: