18 Mart 2017 Cumartesi

TRT Haber Türksat 4A Uydu Frekansı Bilgileri

Bu içeriğimiz üzerinden TRT Haber uydu frekansı bilgilerine ulaşabilirsiniz. TRT Haber günümüzde Türkiye'nin en önemli haber kanallarından birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Günün 24 saati yayınlarını gerçekleştiren TRT Haber hem saat başı yayınları, hem tartışma programları hem de son dakika gelişmeleri ile yayınlarını sürdürmektedir. Aşağıdaki parametreleri kullanarak uydu alıcınızın kanal arama fonksiyonları üzerinden TRT Haber yayınlarına ulaşabilirsiniz. TRT Haber günümüzde habercilik anlamında gerek büyük ve donanımlı kadrosu gerekse de teknolojik altyapı olanakları ile öne çıkmaktadır.

TRT HABER UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: TRT Haber
Alış Frekansı:11.958 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500 Ksym/s
FEC Rate:5/6
TRT Haber yayınlarına Türkiye'nin her neresinde olursanız olun; uydu alıcınız üzerinden kolaylıkla ulaşabilir ve yayınları takip edebilirsiniz. Yaklaşık 6 yıl önce yayınlarına başlayan TRT Haber sadece Türkiye'de değil yurt dışı temsilcilikleri ile de habercilik anlamında önemli işlere imza atmaktadır. TRT Haber uydu frekansı bilgileri güncel olarak sitemizde yer almaktadır. Frekans bilgileri ile ilgili herhangi bir değişiklik olması durumunda gerekli güncellemeleri anı anına sizlerle paylaşacağız.

Tematik kanalların ülkemizde popüler hale gelmesi sonucunda yayın hayatına başlama gereği duyan TRT Haber tüm ülkece kabul görmüş yazarları ve kanaat önderlerine programlarında izleyiciyle oluşturmaktadır.

TRT HABER'İ TÜRKSAT'TAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

TRT haber güncel yayınlarının yanı sıra spor, kültür, sanat, yaşam gibi konularda da önemli programları bünyesinde bulundurmaktadır. Uydu alıcınızın kanal arama fonksiyonunu kullanarak yukarıda gördüğünüz TV frekansı bilgilerini gerekli alanlara girişini sağlayarak TRT Haber yayınlarına Türksat 4A uydusu üzerinden ulaşabilir ve bu yayını 7/24 kesintisiz olarak takip edebilirsiniz. TRT Haber Türksat TV frekansı ile ilgili sorularınızı ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kutusu üzerinden bize iletebilirsiniz.

0 yorum: