18 Mart 2017 Cumartesi

Türksat 4A TRT Diyanet TV Uydu Frekansı Bilgileri

TRT Diyanet TV bundan yaklaşık 5 yıl önce kurulan televizyon kanalının ismidir. İçeriğimiz üzerinden Diyanet TV Türksat 4A uydu frekansı bilgilerine ulaşabilirsiniz.

DİYANET TV UYDU FREKANS DEĞERLERİ

Kanal Adı: TRT Diyanet TV
Alış Frekansı:11.958 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6


Uydu cihazınızın frekans giriş modülü üzerinden gerekli parametreleri kullanarak Diyanet TV'yi istediğiniz her an televizyonunuzda en üst çözünürlükteki yayın kalitesi ile takip edebilirsiniz.

Diyanet TV yayın frekansı bilgileri Aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Diyanet TV kuruluş aşamasında ilk olarak Anadolu TV adını almış ancak daha sonrasında ismi Diyanet TV olarak değiştirilmiş ve bununla beraber logosunda da değişikliklere gidilmiştir. İsminin aksine programlarında çocuk, sanat, kültür ve bilim gibi zengin içerik yelpazesine de yer veren Diyanet TV'de gün içerisinde oyalanmanızı sağlayacak birçok farklı program bulunmaktadır.

Diyanet TV frekans bilgileri girişi esnasında herhangi bir problemle karşılaşmanız halinde makalemizin en alt kısmında bulunan yorum yapma alanından bize ulaşabilir ve probleminizi buradan iletebilirsiniz. Eğer frekans bilgisi giriş esnasında Diyanet TV uydu frekansı değerlerini gizli girmemize rağmen yayını alamıyorsanız, ilk olarak cihazınızın kullanım kılavuzuna başvurabilir, buradan da bir sonuç alamamanız halinde cihazınızın yetkili servisine danışabilirsiniz.


0 yorum: