17 Mart 2017 Cuma

Türksat 4A Show TV Uydu Frekansı Bilgileri

Türkiye'nin en çok izlenen tv kanallarından birisi olan Show TV, 1990'lı yılların başında kurulduğu günden bu yana yayınlarını sürdürmektedir. İçeriğimiz Show TV'nin Türksat 4A uydu frekansı bilgilerine ulaşabilir, gerekli parametreleri uydu alıcınıza girerek Show TV yayını izleyebilirsiniz.

Show TV Türksat Uydu Frekans Bilgileri 

Aşağıdaki tablo üzerindeki değerler Show TV'nin son olarak Türksat 4A üzerinden yaptığı yayınların için kullandığı değerlerdir. Uydu frekans bilgilerinde herhangi bir güncelleme olduğunda biz de frekans değerlerini aynı anda değiştirmekteyiz.

Kanal Adı: Show TV
Alış Frekansı:12219,0 MHz
Polarizasyon:Horizontal (Yatay)
Symbol Rate:6.500 Msym/s
FEC Rate:3/4
Transporder:14


Show TV'yi Uydudan Takip Edin

Show TV günümüzde dizileri ve yarışma programları ile büyük beğeni toplamaktadır. Özellikle başrollerini Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli'nin paylaştığı İçerde dizisi bu programlar arasında en fazla dikkat çeken yapım olarak öne çıkıyor. Birçok kişinin de hatırlayacağı gibi Show TV kurulduğu yıllarda kendine özgü logosu ve reklam sloganı ile büyük ses getirmiş, kısa süre içerisinde en çok izlenen TV kanallarından birisi haline gelmişti. Show TV uydu frekans bilgilerine üstteki alanda ulaşabilirsiniz.

0 yorum: