23 Mart 2017 Perşembe

Türksat 4A NTV Uydu Frekansı Bilgileri

Tv frekansları listemizde sıradaki kanal NTV. Ülkemizin en eski tematik kanallar arasında yer alan NTV televizyonu yayına başladığı ilk yıllarda izlediği yayın politikası ve tarafsız görünümü ile birçok kesin tarafından Türk televizyonculuğu açısından bir ilk olarak değerlendirilmiştir. Bu makalemizde NTV uydu frekansı bilgilerine ulaşabilir, kanalı Türksat 4A üzerinden kesintisiz olarak takip edebilirsiniz. NTV televizyonunun açılımı ise Nergis televizyondur.

1996 - 1999 yılları arasında Cavit Çağlar'a ait olan kanal, 2001 yılında Doğuş grubuna geçmiş ve o günden günümüze kadar aynı Grup bünyesinde yayınlarını sürdürmektedir. NTV günümüzde sadece haber kanalı olarak değil Aynı zamanda tartışma programları belgeseller ve diğer kültür-sanat programları ile de ülkemizin en fazla izlenen televizyon kanalları arasında yer almaktadır Doğuş Grubu NTV ile başladığı yayın ve televizyonculuk alanında günümüzde ise dev bir medya grubunun da ev sahipliği yapmaktadır.

NTV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ 

Aşağıda bulunan tablo üzerinde NTV uydu frekansı bilgilerine ulaşabilir ve ilgili parametreleri uydu cihazınızın kanal arama fonksiyonu üzerinden girişini gerçekleştirerek yayına ulaşabilirsiniz. İşte NTV uydu frekansı bilgileri;
Kanal Adı: NTV
Alış Frekansı:12.015 MHz
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6

NTV YAYINLARINI TÜRKSAT 4A UYDUSU ÜZERİNDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

NTV yayınlarının Türksat 4A uydusu üzerinden takip etmek için gerekli parametreleri yukarıdaki tablo üzerinden bulabilirsiniz. Eğer yayını izleme konusunda herhangi bir problemle karşılaşırsanız ilgili sorununuzu makalemizin en alt kısmında bulunan yorum yapma alanından bize iletebilir, yine bu alan üzerinde sadece sorunlarımızı değil, dilek ve görüşlerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz. Bugüne kadar bize gelen sorunlar arasında en önemli paya sahip sorun uydu kanalının frekansını yayın kalitesi ile ilgilidir. Bu nedenle ilk olarak sorununuzun çanak anteni ile alakalı olmadığından emin olmalısınız. Ek olarak her uydu cihazının farklı parametre girişi yollarına sahip olması nedeniyle bu işlemi gerçekleştirirken cihazınızın kullanım kılavuzuna da bakabilirsiniz. NTV frekansı ile ilgili güncellemeleri de bu sayfa üzerinden paylaşmaya devam edeceğiz.

0 yorum: