25 Mart 2017 Cumartesi

Türksat 4A Kanal 7 TV Frekansı Bilgileri


Türksat 4A üzerinden yayınlarını gerçekleştiren TV kanallarının TV frekans bilgilerini paylaştığımız platformumuzda sıradaki televizyon kanalı, Kanal 7. Bu içeriğimiz üzerinden Kanal 7 uydu frekansı bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki tabloda Kanal 7'nin Türksat 4A uydusundaki yayın frekansı bilgileri yer almaktadır. Kanal 7 uydu frekansı değerlerine uydu alıcınızın kanal arama fonksiyonu üzerinden girişini gerçekleştirerek Kanal 7 yayınlarını kesintisiz olarak Türksat uydusundan takip edebilirsiniz.

KANAL 7 TV FREKANS DEĞERLERİ

Kanal Adı: Kanal 7
Alış Frekansı:12.095 MHz
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:4.800
FEC Rate:5/6
Ülkemizin en eski ulusal TV kanallarından birisi olan Kanal 7, günümüzde oldukça izlenen televizyon kanallarından birisi olmayı başarmıştır. Geçmiş yıllarda daha çok haber ve tartışma programları ile yayın hayatını sürdüren Kanal 7, şu anda ise sadece haber ve tartışma programları değil, yayınladığı dizilerle de büyük beğeni topluyor. Bir dönemin TV sineması kuşağı alışkanlıklarında önemli bir yer tutan daha Kanal 7, günümüzde ise özellikle Hindistan menşeili dizilere yer vermektedir ve bu diziler izleyiciler tarafından çok büyük bir beğeniyle takip edilmektedir.

KANAL 7 TÜRKSAT 4A'DA YAYINLARINI SÜRDÜRÜYOR

Kanal 7 yayınlarına Türksat TV frekansları ile kolayca ulaşabilirsiniz. Kanal 7 uydu frekansları ile alakalı herhangi bir sorun yaşamanız halindeyse yaşadığınız problemi bize iletebilir ve bu konudaki sorunlarınızı aşağıda bulunan yorum yap alanından bizlere ulaştırabilirsiniz. Tv frekansları ile ilgili yaşanan en önemli problemlerin başında izleyicilerin çanak anteni ile alakalı problemler önemli bir yer tutmaktadır. Bu nedenle öncelikle çanak anteninizin açısında bir problem olmadığından emin olmalısınız. Kanal 7 TV frekans bilgileri ile ilgili yaşanacak tüm güncelleme ve değişiklikleri yine bu sayfa üzerinden sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

0 yorum: