25 Mart 2017 Cumartesi

Türksat 4A Fox TV Uydu Frekansı Bilgileri

Sıradaki makalemiz aracılığıyla Fox TV frekansı bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Fox TV yayınlarını Türksat 4A uydusu üzerinden devam ettirmektedir.

Fox TV yayınlarını uydu frekansları listesinde yapacağınız parametre sorgulama işleminin ardından, uydu cihazınız aracılığıyla kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Aşağıdaki tablo üzerinde Fox TV uydu frekans bilgilerini bulabilirsiniz.

FOX TV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: FOX TV
Alış Frekansı:12.336 MHz
Polarizasyon:Yatay (H)
Symbol Rate:5.520
FEC Rate:3/4
Fox TV ilk olarak ülkemizde TGRT ismiyle yayın yapan televizyon kanalının satılması sonrasında ismini Fox TV olarak değiştirmesiyle yayın hayatına başlamıştır. O dönemden günümüze kadar adım adım izleyici kitlesine artırmayı başaran Fox TV, günümüzde en çok izlenen televizyon kanallarından birisi olmayı başarmıştır. Bu başarının boyutunu daha iyi anlamak için bugüne kadar denenmiş, fakat bir türlü başarılı olamamış örneklerini takip etmek yeterlidir. Büyük bir sabırla yoluna devam eden Fox TV artık hem gündüz kuşağında yayınladığı yapımlarla hem de Prime - Time dediğimiz akşam yayınlarındaki dizi ve sinema filmleri ile en çok izlenen kanallardan birisi olmayı başarmıştır.

Fox TV büyük bir beğeniyle izlenen dizilerin yanı sıra Fatih Portakal eşliğindeki akşam ana haber bültenleri ile de reyting sıralamasında ilk sıralarda yer almaktadır. Öyle ki Fatih Portakal'ın sunduğu ana haber bülteni, reytinglerde genellikle üçüncü veya dördüncü sırada yer alarak hem en çok izlenen haber bülteni olmakta, hem de çok büyük bütçelerle hazırlanan diğer kanalların dizi yapımlarını geride bırakmaktadır.

FOX TV YAYINLARI TÜRKSAT UYDUSUNDA

Fox TV'nin dizi ve ana haber yapımlarında yakaladığı başarıyı yarışma programlarında da sürdürdüğünü söylemek maalesef biraz zor. İzleyici nezdinde Fox TV bir dizi ve gündüz kuşağı kanalı olarak algılandığından olsa gerek, bu yönde yaptığı yayınlar bir türlü istenen izlenme seviyesine ulaşamamıştır. Fox TV Türksat 4A uydusu frekans bilgileri güncel olarak sitemizde yer almaktadır. Bu nedenle paylaştığımız uydu frekansı değerlerinin doğruluğundan emin olabilirsiniz. Fox Tv uydu frekansı bilgilerinde herhangi bir değişiklik veya güncelleme olması halinde bu durumu size anı anına ileteceğimizden emin olabilirsiniz. Fox TV frekansı ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde bu sorunu bize yorum alanından ulaşarak iletebilirsiniz. Size frekanslarla ilgili tüm problemlerinizde yardımcı olmaya çalışacağız. Ancak tüm TV frekansı işlemlerini doğru yaptığınızı düşünüyor ancak yinede Fox TV yayınlarına ulaşamıyorsanız, öncelikle uydu cihazınızın kullanım kılavuzuna başvurmanızı, buradan da bir sonuç alamamanız halinde cihazınızın yetkili servisinden yardım talebinde bulunmanızı öneriyoruz. Fox TV frekansı ile ilgili tüm gelişmeleri bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz

0 yorum: