26 Mart 2017 Pazar

Türksat 4A Flash TV Uydu Frekansı Bilgileri

Sıradaki makalemizde Flash TV uydu frekansı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Flash TV ülkemizin ikinci özel televizyon kanalı olma özelliğini taşımaktadır. İlk kuruluş aşamasında Bursa'yı merkez olarak belirleyen Flash TV, daha sonraki yıllarda İstanbul'a taşınmış ve yayınlarını İstanbul üzerinden tüm Türkiye'ye iletmiştir.

Aşağıdaki tablo üzerinden Flash TV uydu frekansı bilgilerine ulaşabilir Flash TV yayınlarını Türksat 4A uydusu üzerinden takip edebilirsiniz.

FLASH TV UYDU FREKANS DEĞERLERİ

Kanal Adı: Flash TV
Alış Frekansı:11.855 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:30.000
FEC Rate:3/4
Flash TV gün içerisinde yayınladığı eğlence programları ve haber bültenleri ile birçok kesim tarafından beğeniyle takip edilmektedir. Flash TV (Flaş TV) genellikle eğlence programları ile özdeşleşmiş olsa da ülkemizde şu anda çok büyük bir beğeniyle takip edilen birçok programın da ilk yayınlayıcısı konumundadır. Örneğin hemen hemen bütün televizyon kuruluşlarının büyük önem verdiği evlendirme programları, hayatımıza Flash TV'de girmiştir. Bu programların en bilinen isimlerinin başında gelen Esra Erol, programına Flash TV'de başlamış ve burada gördüğü çok büyük ilgi sonrasında diğer kanallara transfer olmuştur. Aynı zamanda bir dönem yayınlanan Gerçek Kesit isimli dizi programıyla da çok büyük ilgi çekmiş ve hala televizyon izleyicilerinin zihninde yer edinmiş bir konumda bulunmaktadır.

FLASH TV YAYINLARI TÜRKSAT 4A'DA

Siz de Flash TV yayınlarını Türksat uydusu üzerinden Türkiye'nin neresinde olursanız olun yüksek yayın kalitesi ile takip etmek istiyorsanız, Flash TV frekansı bilgilerini uydu cihazınızın kanal arama bölümünden girişini gerçekleştirerek yayını takip edebilirsiniz. Bu makalemiz üzerinden Flash TV frekansı ile alakalı yaşadığınız sorunları bizlere iletebilirsiniz. Aynı zamanda Flash TV uydu frekansları ile ilgili herhangi bir güncelleme gelmesi durumunda bu güncellemeleri de yine Flash TV uydu frekansı sayfası üzerinden takip ederek anı anına bulabilirsiniz.

2 yorum:

  1. slm flas tv bnde cikmiyor hrpsini yapiyorum olmuyor yardimci olun

    YanıtlaSil
  2. Merhaba,

    Frekans değerlerini doğru bir şekilde girdiğiniz halde yayının sinyalini alamıyorsanız, çanağınızda veya LNB'de bir sorun olabilir.

    YanıtlaSil