22 Mart 2017 Çarşamba

Türksat 4A CNN Türk Uydu Frekansı Bilgileri

Bu makalemizde CNN Türk uydu frekansı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Türkiye’de 2000’li yılların başından itibaren rağbet görmeye başlayan tematik televizyon kanallarından birisi olan CNN Türk, haber kanalları arasında en fazla izlenme payına sahip kurumlardan birisidir. CNN Türk TV frekansı tablosu üzerinden kanalın yayınlarını izlemenize olanak sağlayacak değerlere ulaşabilirsiniz.

CNN TÜRK UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

CNN Türk frekans bilgileri şöyle;
Kanal Adı: CNN Türk
Alış Frekansı:12034 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:5/6
En başta da belirttiğimiz gibi ülkemizin ilk haber TV kanallarından birisi olan CNN Türk, Doğan Yayın Holding bünyesinde yayınlarını gerçekleştirmektedir. Dünyanın en önemli haber kanallarından birisi olan ABD’li kuruluş CNN’in Türkiye’deki isim hakkını elinde bulunduran kanal 24 saat yayın gerçekleştirmektedir. CNN Türk sadece haber ile ilgili konularda değil, spor, belgesel, gezi v.b. konularda da izleyicilerine oldukça kaliteli yapımları sunmaktadır. CNN Türk’ü Türksat 4A uydusu üzerinden yukarıdaki tabloda bulunan TV frekansları bilgilerini kullanarak takip edebilirsiniz. Az önce de değindiğimiz gibi kanal Doğan Yayın Holding bünyesinde yayınlarını sürdürmektedir ancak kanal hisselerinin %50’si Doğan Holding’e aitken, %50’si ise Turner’a aittir.

CNN TÜRK TÜRKSAT 4A'DA

CNN Türk TV frekansı ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde içeriğimizin en alt kısmında bulunan yorum yap alanından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca sorunlarınız dışında istek ve önerilerinizi de yine bu alandan bize ulaştırabilirsiniz. TV frekansları ile ilgili kullanıcılarından gelen sorunların başında ise genellikle cihazlardaki karmaşıklık öne çıkıyor. Bu nedenle uydu frekansı bilgilerini cihazınızın üzerinden sorgulamadan önce cihazın kullanım kılavuzuna bakmanızı öneriyoruz. Yaşadığınız sorunun bir diğer kaynağı ise çanak anteninizle ilgili olabilir. CNN Türk frekansı ile ilgili herhangi bir güncelleme yapılması halinde bu güncellemeleri sizlere ulaştırmaya devam edeceğiz.


0 yorum: