20 Mart 2017 Pazartesi

Türksat 4A ATV Uydu Frekansı Bilgileri

Sıradaki içeriğimizde ATV uydu frekansları bilgilerine yer vereceğiz. Atv de diğer ulusal kanallarımız gibi Türkiye'nin ilk özel TV kuruluşlarından birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. 1990'lı yılların ortalarında yayına başlayan ATV, günümüzde büyük bir medya kuruluşu haline gelmiştir.

Aşağıdaki tablo üzerinden ATV TV frekansı bilgilerine ulaşabilir, ATV televizyonunun Türksat 4A uydusu üzerindeki parametrelerini kullanarak uydu cihazınız üzerinden ATV'yi kesintisiz olarak takip edebilirsiniz. ATV günümüzde gerek dizileri gerekse yer verdiği sinema yapımları, yarışma programları ve gündüz kuşağındaki kadın programları ile Türkiye'nin en fazla izlenen televizyon kanalları arasında yer almaktadır.

ATV UYDU FREKANSI DEĞERLERİ

Kanal Adı: ATV
Alış Frekansı:12380 MHz
Polarizasyon:Dikey (V)
Symbol Rate:27.500
FEC Rate:3/4
ATV TV frekansları ile ilgili tüm gelişmeleri veya güncellemeleri bu içeriğimiz üzerinden takip ederek istediğiniz an ulaşabilirsiniz. ATV TV frekansları ile ilgili diğer sorunlarınızı bize sayfamızın alt kısmında bulunan yorum kutucuğuna yazarak iletebilir veya konu ile ilgili bilgi ve görüşlerinizi sunabilirsiniz.

ATV gündüz kuşağındaki yapımlarının izlenme rekorları kırmasını yanı sıra Prime Time dediğimiz akşam kuşağındaki yayınları ile de çok ciddi izlenme payına sahip televizyon kanallarından birisidir. Özellikle son dönemde Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kırgın Çiçekler, Ölene Kadar gibi dizilerle beraber çok önemli bir izlenme oranına ulaşan ATV, aynı zamanda artık bir klasik haline gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışması ile de ciddi beğeni toplamaktadır.

ATV FREKANSI İLE İLGİLİ SORUNLARINIZI BİZE İLETEBİLİRSİNİZ

En başta da belirttiğimiz gibi ATV TV frekansları ile alakalı herhangi bir problem yaşamanız halinde konuyu bize yorum aracılığıyla veya iletişim kutusundaki mail yoluyla bize iletebilirsiniz. Eğer tüm parametreleri doğru olarak girdiğinizi düşünüyor ancak bir türlü Atv'nin yayınını alamıyorsanız bu durumda ilk olarak uydu alıcınızın kullanma kılavuzuna başvurabilir ve oradaki yönergelere göre tekrardan parametrelerin girişini deneyebilirsiniz. Bu işlemlerin ardından da bir sonuç alamadığını düşünüyorsanız bu durumda da cihazınızın teknik servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

0 yorum: